Aktualności

Wróć do aktualności


Już ponad 100 tys. Klientów RWE zdecydowało się mniej płacić za prąd!

  • Oferta „Tańsze Gniazdko”, dzięki której Klienci mogą zaoszczędzić nawet 800 kWh, cieszy się ogromną popularnością. Skorzystało z niej już ponad 100 tys. osób.
  • Klienci RWE Polska mogą odsyłać podpisane aneksy do 30 czerwca br.
  • Wszyscy Klienci RWE Polska od 1 lipca będą płacić mniej za prąd aż o 4%.


 
Już od 1 lipca bieżącego roku wszyscy Klienci RWE Polska będą płacić za prąd aż o 4 proc. mniej. Dodatkowo, z okazji 10-lecia, spółka przygotowała specjalną ofertę „Tańsze Gniazdko”. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z promocji mają do wyboru trzy opcje produktu pozwalające zaoszczędzić nawet do 800 kWh energii i to właśnie taki najwyższy pakiet cieszy się największą  popularnością. Na decyzje o skorzystaniu z jubileuszowej oferty pozostało niewiele czasu, gdyż obowiązuje ona już tylko do 30 czerwca.

Tak duże zainteresowanie ofertą RWE to świetna wiadomość – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu RWE Polska ds. Handlu. – Zdecydowana większość Klientów wybiera ofertę „Tańsze Gniazdko 800” co oznacza, że Klienci mają do nas zaufanie i wybierają najbardziej optymalny wariant. Jeszcze do końca czerwca można skorzystać z naszej przełomowej oferty, dlatego zachęcam do odsyłania podpisanych aneksów!

Specjalna oferta RWE Polska o nazwie „Tańsze Gniazdko” skierowana jest do aktualnych Klientów korzystających z taryfy G (gospodarstwa domowe) chcących płacić mniej za energię elektryczną. Odpowiedni produkt można wybrać spośród trzech wariantów:

  • Tańsze Gniazdko 200 – oznacza 2 proc. dodatkowego upustu od ceny taryfowej za energię w trakcie obowiązywania aneksu dla osób, które podpiszą umowę do końca 2014 r.
  • Tańsze Gniazdko 500 – równa się 3 proc. obniżki od ceny taryfowej i bezpłatne 100 kWh energii dla osób, które podpiszą umowę do końca 2015 r.
  • Tańsze Gniazdko 800 – pozwala uzyskać 4 proc. upust od obowiązującej ceny taryfowej oraz paczkę 150 kWh energii gratis. Rozwiązanie to oznacza możliwość uzyskania równowartości ceny 800 kWh w okresie objętym umową.

Chcąc skorzystać z proponowanych przez RWE produktów należy wypełnić dwa egzemplarze aneksu, które zostały dołączone do korespondencji wysłanej pocztą. Jeżeli dokument nie dotarł do gospodarstwa domowego można skontaktować się z RWE Polska za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klientów, Centrum Obsługi Klientów, mailowo bądź telefonicznie i poprosić o dosłanie oferty.

Tańsze Gniazdko jest w pełni bezpieczne dla klientów. Klient, który podpisze aneks wybierając jeden z wariantów oferty ma prawo rezygnacji z umowy np. sprzedając mieszkanie, czy też w sytuacji, gdy RWE wprowadzi nową taryfę. W tego typu przypadkach nie zostanie obciążony karą umowną. 

Z rozmów z Klientami wiemy, że takiej nowartorskiej oferty brakowało na rynku i cieszymy się bardzo z tak pozytywnego odzewu– dodaje Janusz Moroz członek Zarządu RWE Polska ds. Handlu.

Skorzystanie z najpopularniejszej wśród Klientów oferty „Tańsze Gniazdko 800” pozwala na wymierne korzyści dla gospodarstwa domowego. 800 kWh bezpłatnej energii elektrycznej jest równoznaczne z korzystaniem przez blisko 2,5 roku za darmo z pralki czy lodówki, które średnio rocznie zużywają około 300 kWh. Natomiast standardowy telewizor, który zużywa średnio 150 kWh w roku, 800 kWh spożytkuje w całości dopiero po 6 latach.

Szczegóły dotyczące oferty specjalnej oraz kontaktu z RWE zamieszczone są na stornie internetowej www.rwe.pl/tanszegniazdko.

Już ponad 100 tys. Klientów RWE zdecydowało się mniej płacić za prąd! (PDF | 150 KB)

Wróć do aktualności