Warto wiedzieć

Raport RWE o rynku energii elektrycznej i gazu w Polsce w 2015 r.

Analitycy RWE Polska po raz kolejny opracowali „Raport o rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego w Polsce”, podsumowujący najważniejsze trendy oraz kierunki rozwoju rynku energii i gazu w roku 2015.

raport-rwe-o-rynku-energii-elektrycznej-i-gazu-w-polsce-w-2015r

RWE Polska partnerem Digital University w promowaniu innowacji

RWE Polska rozpoczyna współpracę z Digital University, wspierając projekt promocji innowacji i najlepszych praktyk biznesowych. Uczestnicy sesji i warsztatów prowadzonych przez wybitnych ekspertów poznają operacyjny know-how oraz rozwiązania przyszłości w dziedzinie nowych technologii.

rwe-polska-partnerem-digital-university-w-promowaniu-innowacji

RWE i Forbes razem o innowacjach

W serwisie Forbes.pl wystartowała nowa sekcja - RWE LAB - prezentująca najnowsze trendy i innowacje dotyczące energetyki, inteligentnych miast, technologii użytkowych i świata nauki. Treści, które były dostępne dotychczas w ramach profilu RWE LAB w serwisie Facebook, będą od teraz dostępne pod adresem http://rwelab.forbes.pl

rwe-i-forbes-razem-o-innowacjach

Wynajem żarówek LED – od teraz w RWE Polska

Klienci RWE Polska – zarówno firmy jak i gospodarstwa domowe - mogą korzystać z energooszczędnego oświetlenia bez konieczności inwestowania dużych kwot w żarówki LED. Dzięki nowej ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i biznesowych możliwy jest wynajem żarówek na określony czas.

wynajem-zarowek-led-od-teraz-w-rwe-polska